NA CZYM POLEGA?

 

Home staging to profesjonalne przgotowanie nieruchomości pod sprzedaż lub wynajem.  Obiektywnie ocenimy nieruchomość i wyeliminujemy wady, które mogą być powodem, dla którego klienci rezygnują z zakupu bądź wynajmu nieruchomości. Wykorzystujemy potencjał nieruchomości, doświadczenie i kreatywność, by jak najniższym kosztem, wprowadzić efektowne zmiany.


CO ZYSKUJESZ:

  • Zneutralizowane, optymalne mieszkanie, funkcjonalne i dobrze urządzone
  • Efektowne zmiany przy niewielkich nakładach finansowych
  • Większone zainteresowanie nieruchomością
  • Szybsza sprzedaż
  • Oszczędność czasu


ILE TO KOSZTUJE:

Konsultacja podczas spotkania na terenie nieruchomości
W trakcie spotkania, na podstawie analizy stanu obecnego Twojej nieruchomości, doradzimy Ci jak, przy niskim koszcie wkładu, zwiększyć wizualną i materialną wartość mieszkania. Odnajdziemy zalety i powiemy jak je wyeksponować. Zastanowimy się nad funkcjonalnością pomieszczeń i ustawieniem mebli. Doradzimy jak optycznie powiększyć przestrzeń i jak zneutralizować charakter mieszkania. Zasugerujemy dobór oświetlenia pomieszczeń i zaproponujemy wiele kreatywnych pomysłów na odświeżenie i wystylizowanie elementów wyposażenia.

Koszt usługi- 400zł.


Metamorfoza nieruchomości
Dokonanie metamorfozy nieruchomości wg wcześniej przygotowanego kosztorysu wykonywanych zmian. Z reguły zmiany te dotyczą zneutralizowania charakteru nieruchomości, odgruzowania i posprzątania, funkcjonalnego urządzenia wnętrza, drobnych napraw i remontów, korekty oświetlenia, aranżacji
i dekoracji.

Wycena rozpatrywana jest indywidualnie- cena zawiera usługę home stagingu- nadzór i wdrożenie zaproponowanych zmian oraz sesję zdjęciową nieruchomości.

 

Wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie. Zapraszamy do współpracy.