PS_PROJEKT STODOŁA


 

Projekt Stodoła do budowa modelowego domu wg naszego projektu. Wszytskie rozważania projektowe, poczynania budowlane i doświadczenia związane z jego eksploatacją opisujemy na blogu www.projektstodola.pl. Blog ukazuje nasz sposób myślenia o budowie- o wyborach i kompromisach, by osiągnąć wymarzony cel- w pełnym zadowoleniu i bez rujnowania budżetu. To również poszerzony dziennik budowy z komentarzem i analizą, skierowany do osób, które rozważają budowę własnego domu, są już w jej trakcie lub aktualnie desperacko szukają odpowiedzi, stojąc przed kluczowym wyborem któregoś z budowlanych rozwiązań.

Projekt Stodoły powstawał prawie rok z krótkimi przerwmi, aż został w pełni dostosowany do naszych wymagań i potrzeb oraz lokalizacji. Był to czas wielu kompromisów, trudnych projektowych decyzji i przemyśleń. Nie tylko architektura budynku, ale także wnętrze, zaprojektowane zostało zanim jeszcze budynek powstał. Pozwoliło to na uniknięcie wielu błędów wykonawczych, rozpracowanie każdego detalu, a co za tym idzie dodatkowych kosztów. Powstało nowoczesne wnętrze, które cechują geometryczne formy, prosty układ funkcjonalny, szczerość materiału, a także możliwość modyfikacji. Jednym z naszych założeń bazowych był dwukondygnacyjny salon z wielkimi przeszkleniami. Przestrzeń ta, z widocznymi elementami więźby dachowej, potęguje odczucie domowej swobody, wolnej przestrzeni, jest strefą idealną do wypoczynku.

Projekt wnętrz modelowej Stodoły jest także dostępny w sprzedaży jako projekt typowy. Zobacz przykład takiego projektu z pewnymi modyfikacjami tutaj. Zachęcamy do kontaktu, by uzyskać więcej informacji.